Gra Naruto

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-05-18 13:14:28

Taisuke

Rikudo Sennin

Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 100000012
Punktów :   
Imie: Taisuke
Nazwisko(lub klan): Masudashi
Wiek(9/16[co rok postać się starzeje]): 14
Wioska: Konoha-Gakure
Nindo: Nigdy się nie poddawać!

Taisuke Rendan

Postać wykonuje 10 Bakuretsu Kage Bushin'ów, które wyrzucają w górę przeciwnika w kolejności:
1. 2 Klony wyrzucają przeciwnika w górę, po czym robią gesty, robiąc Katon! Housenka no jutsu! w siebie. Gdy housenki się zderzą, następuje wybuch klonów, co mocno rani wroga(są na odległości, jakby były blisko, zabiłyby)
2. 1 klon robi Sunshim no jutsu nad przeciwnika, a 2 rzuca w niego kunai z Bakuretsufuu(Baku wybucha, raniąc wroga, i klon wybucha), po czym ten 2-gi(to juz 4) wyskakuje i sie detonuje obok wroga.
3. 4 klony skaczą dookoła wroga po czym się detonują.
4. 2 klony podbijają 100 metrów nad ziemią wroga, po czym się detonują.
5. Ja skaczę do wroga, wykonuje na nim kilka(kilkaset) ciosów, po czym łapie go w metalowe linki i obracam się tak jak w Primary Lotus, pod koniec puszczam w przeciwnika Katon Ryuuka no Jutsu, odskakuje od niego robiąc kilka salt, jestem na powierzchni, czekając aż przeciwnik spadnie robiąc gesty.
6. Przeciwnik spada 500 km/h, pali się od Ryuuka oraz od prędkości, gdy jest blisko ziemi, wybijam go potężnym kopnięciem w górę, od automatycznie leci gdzies wysoko w górę, po czym moje dłonie stają się zielone, pojawiam sie nad przeciwnikiem i łapię go za głowę, rzucając nim o ziemię.
7. Gdy już leży na ziemi, można ogłosić moje zwycięstwo, bo nawet Rikudo tego nie przeżyje.

Cha: 10 000


Dobry Shinobi Wioski Ukrytej w Liściach
Bijuu: Kyuubi
Umiejętności: CS2 Tentou
Jutsu: Wszystkie
Własne Jutsu: Taisuke Rendan
Broń:
Artefakty:
Złoto: 100 000 000 000
Chakra: 100 000( z wszystkimi bonusami 500 000)

Statystyki:
Kontrolowanie Chakry: 15(z wszystkimi bonusami 75)
Siła: 15(z wszystkimi bonusami 75)
Zręczność: 15(z wszystkimi bonusami 75)
Szybkość: 15(z wszystkimi bonusami 75)
Reakcja: 15(z wszystkimi bonusami 75)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mozepiwko.pun.pl www.mbkserv.pun.pl www.lu.pun.pl www.trancezone.pun.pl www.gsa.pun.pl